19 Mayıs 2011 Perşembe

Gizemli Denizlerde - İlk Romanımız


Yaygaracı Carmichaelʼ korsanlar tarafından ele geçirildiğinde John Chandagnac Jamaikaʼya doğru yol almaktaydı. Kafasındaki tek şünce vicdansız amcasıyla yüzleşip hakkı olanı ondan geri istemekti. Kaptan Philip Davies, denizlerde dolaşan tayfasına katılmak ve ölmek arasında bir seçim yapması gerektiğini söylediğinde John Chandagnac hem yeni bir hayatı hem de yeni bir ismi kabul etmek zorunda kalacaktı:
Jack Shandy!

Fakat acemi korsanı bulanık Karayip sularında bekleyen şey, heyecan verici deniz savaşları ve müthiş yağmalardan çok dahafazlasıydı; çünkü bu yeni ve karanlık dünyanın en belirgin iki yüzü ihanet ve güçlü voodoo büyücülüğüydü. Ölümcül bir büyünün etkisindeki güzeller güzeli Beth Hurwoodʼun aşkına Shandy, gizemli denizlere yelken açıp vahşi bedeni hayaletler tarafından istila edilmiş korsan kral Karasakalʼı ve yaşayan ölülerden oluşanmürettebatını takip ederek efsanevi Gençlik Pınarıʼnın lanetlikıyılarına ulaşmayı deneyecektir. Anubis Kapıları ve Declareʼin yazarı, iki kere World Fantasy Awardkazanmış Tim Powersʼtan tek solukta okunacak bir başyapıt.Gerçek ve kurgu karakterlerin iç içe geçtiği bu destansı macerayıokuyup bitirmeden rahat edemeyeceksiniz!

KARAYİP KORSANLARI SERİSİNİN DÖRDÜNCÜ FİLMİ OLAN “GİZEMLİ DENİZLERDE”NİN SENARYOSUNUN UYARLANDIĞI ROMAN, AYNI ZAMANDA TÜM SERİNİN YARATILMASINA İLHAM KAYNAĞOLMUŞTUR. HEM OLABİLDİĞİNCE TANIDIK HEM DE İNANILMAZ FARKLI BİR HİKAYEYE HAZIR OLUN!!!

Satın almak için: Gizemli Denizlerde

1 yorum:

Yorum Gönder